مواد اولیه کاغذ فیلتر آزمایشگاهی

بازگشت به وبلاگ
مواد اولیه کاغذ فیلتر آزمایشگاهی | کاغذ صافی آزمایشگاهی

مواد اولیه کاغذ فیلتر آزمایشگاهی

مواد اولیه کاغذ فیلتر آزمایشگاهی

کاغذ فیلتر از چه چیزی ساخته شده است؟

آیا به لحاظ فنی تولید کاغذها با کیفیت خاصی مطابقت دارد؟ برای کدام برنامه ها می توان آنها را استفاده کرد؟ آیا Hahnemühle میتواند کاغذها را با توجه به نیازهای فردی مشتریان توسعه دهد؟ پاسخ به این پرسش ها توسط کارگاه های معمول در خانه برای معامله گران آزمایشگاهی و مشتریان صنعت و تحقیقات ارائه می شود. علاوه بر کاغذهایی برای نقاشی یا چاپ، Hahnemühle از سال 1883 برای مقاصد آزمایشگاهی مانند فیلتراسیون و جداسازی نیز کاغذ تولید می کند – قبلا تحت نام Schleicher & Schuell کاغذها عرضه میشد. با ما همراه باشید با ادامه مقاله مواد اولیه کاغذ فیلتر آزمایشگاهی

 

  کاغذ فیلتر “ساخته شده توسط Hahnemühle”

به عنوان مثال، به طور منظم ما اعضای انجمن عمده فروشی و تجارت خارجی برای تجهیزات پرستاری و آزمایشگاهی آموزش می بینیم – VGKL خلاصه شده آن است. این کارگاه ها فرصتی عالی برای هر کسی است که میخواهد در این زمینه یاد بگیرد. دکتر Horst Rosenbauer، مدیر تولید تصفیه و جداسازی در Hahnemühle می گوید: “به منظور درک در موضوع کاغذهای فیلتر، ما در ابتدای هر آموزش، یک تور راهنما را از مرحله تولید تا آزمایشگاه آزمایشی در اختیار مبتدی ها قرار می دهیم.

” دکتر روزنبوئر اضافه می کند: “شگفت انگیز است که بیش از 150 نوع مختلف از کاغذهای فیلتر وجود دارد که می تواند در سه ماشین مختلف چاپ تولید شود و هر بازدید کننده را تحت تاثیر قرار دهد.  ما قادر به تولید کاغذهای فیلتر با وزن پایه 50 تا 800 گرم هستیم. بسیاری از انواع کاغذ در نگاه اول شبیه به یکدیگر به نظر می رسند، اما در نتایج تجزیه و تحلیل آزمایشگاهی  تفاوت کوچکی در این قطعه کاغذها وجود دارد، و این همان چیزی است که ما در تمرینات آموزش می دهیم ” . فقط با کنترل دقیق کیفیت ما بهترین و مطمئن ترین کاغذها را برای فروش خواهیم داشت.

 

 

 

بنابراین ما با هر یک از بازدیدکنندگان آزمایشگاه ارتباط برقرار میکنیم از قبیل آزمایشات مواد خام ورودی، مانند لیتیم های سلولز یا پنبه،که قبل از بازار فروش از طریق بازرسی تولید و سپس کنترل کیفیت نهایی هر دسته انجام میپذیرد. کاغذهای فیلتر قابل اعتماد نتایج ثابت را تضمین می کنند.اطلاع داشتن در مورد خواص کاغذهای فنی و همچنین مدیریت آسان و موثر انواع کاغذها در تجزیه و تحلیل آزمایشگاهی ضروری است. در پایان ماه مارس 2017، کارکنان فروش تجهیزات آزمایشگاهی در Hahnemühle در یک دوره یک هفته ای به نام “خواص مواد و زمینه های استفاده از مواد آزمایشگاهی” آموزش دیدند.

 

Hahnemühle میزبان 39 کارمند جدید از فروشندگان با تمرکز اصلی بر روی کاغذهای فیلتر و غشاء بود. نکات اصلی برنامه آموزشی : انواع ویژگی ها و کاربردهای کاغذهای فیلتر خواص یک کاغذ فیلتر قابل اعتمادانتخاب مواد فیلتر مطلوبنمونه هایی از برنامه های کاربردی در تجزیه و تحلیل شیمیاییمهمانان کارگاه در پایان آموزش خود، با امتیازات بالایی ارزیابی شدند. این برای ما قابل ستایش بود و تلنگری برای کارگاه های بعدی در زمینه مقالات فیلتراسیون ایجاد کرد.  چگونه کاغذ فیلتر را بچرخانیمبه عنوان آخرین مطلب در این مقاله، بیایید به گزینه هایی برای کشیدن یک کاغذ فیلتر با استفاده از یک قیف مخروطی نگاه کنید.

همانطور که در قبل گفتیم، به نظر میرسد که فیلتر کردن کاغذ یک روش آسان است. با این حال، روش های  بسیاری وجود دارد، و افراد مختلف اغلب از روش های متفاوتی برای یک هدف استفاده می کنند. آیا بعضی از روش ها نسبت به دیگری مناسب تر هستند یا باید طبق آنچه که می دانید، جلو بروید؟در این نوشته، روش های مختلف تا کردن فیلتر کاغذی را بررسی خواهیم کرد. در حالیکه ممکن است از قبل برخی از آنها را بدانید، اما ممکن است یک روش جدید که بتواند فیلتراسیون مخروطی شما را بهبود بخشد، یاد بگیرید.

کانول کاغذ فیلتر 60 در  جهت سیاری از فیلترها  یک زاویه حدود 60 درجه دارند. یک کاغذ مخروطی شکل که  شبیه  قیف است و سر آن بطرف پایین میباشد.، با ایجاد یک مهر و موم خوب در هنگام رطوبت، یک مرحله فیلتراسیون کارآمد بدست می آید. اغلب کاربران، مخروط کاغذ را با همان زاویه 60 درجه برابر می کنند. شما می توانید این کار را به سادگی با کشیدن کاغذ فیلتر به چهار قسمت تقسیم شده، انجام دهید و هنگامی که کاغذ به یک مخروط برسد، 60 درجه صاف می شود.. اما ساده ترین روش برای هر کاربر و وضعیت مناسب کدام است؟ در حالی که هدف یک مهر و موم مناسب برای زمانی که کاغذ مرطوب است، برای همه یکسان میباشد و این روش تا حدی به ترجیح شخصی تبدیل شده ، ممکن است یکی از گزینه های زیر را به شما نشان دهد. تکنیک های تاشو کاغذ تصفیه ما تعدادی  روش های رایج تاشو داریم. انتخاب آن به تنظیمات شخصی شما بستگی دارد، اما امیدواریم یکی از این روش ها به شما کمک کند تا یک مخروط فیلتر کاغذی برای فیلتراسیون موفقیت ایجاد کنید.

 

در صورت سوال در مورد این مطلب با شرکت ویراز طب تماس بگیرید و همچنین برای کسب اطلاعات از قیمت کاغذ صافی آزمایشگاهی فیلتراسیون فالکون آزمایشگاهی و…

اشتراک این نوشته

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بازگشت به وبلاگ