مدل های مختلف کاغذ فیلتر

بازگشت به وبلاگ
مدل های مختلف کاغذ فیلتر | کاغذ صافی آزمایشگاهی | کاغذ فیلتر | کاغذ صافی

مدل های مختلف کاغذ فیلتر

مدل های مختلف کاغذ فیلتر

آزمایشگاه کاغذ فیلتر
فیلترهای دریاچه های بزرگ از سال 1951 به عنوان یکی از معتبرترین ابزار فیلتر آزمایشگاهی بوده اند. قالبهای ما برای مشتریان سفارشی خود عبارتند از: برش، و آهن بری و خدمات غلطک زدن.
جایگزین فیلتر آزمایشگاه Whatman
جایگزینی فیلتر آزمایشگاه Ahlstrom
جایگزین فیلتر آزمایشگاه Macherey-Nagel
جایگزین فیلتر آزمایشگاه Schleicher & Schuell
جایگزین فیلتر آزمایشگاه VWR
جایگزین فیلتر آزمایشگاه Reeve-Angel
سیستم های میکرو درجه تصفیه جایگزین فیلتر آزمایشگاهی

مدل های مختلف کاغذ فیلتر و کیفیت کاغذ فیلتر ها

بطور معمول ، نمرات کیفی کاغذ فیلتر، برای استفاده در روش های تحلیلی توصیه می شود که تعیین کننده یا شناسایی کننده اجزای ذرات مخلوط بدون توجه به مقدار موجود می باشد. کاغذهای فیلتر کافی اغلب در کار جداسازی معمول استفاده می شوند که هنوز هم نیاز به خلوص بالا و عملکرد سازگار دارند.

کاغذ فیلتر خاکستری در چند مدل آزمون مورد استفاده قرار میگیرد. فیلترهای معمول در بسیاری از روش های آزمونهای استاندارد شده، مانند تجزیه و تحلیل گرانشی و تهیه نمونه استفاده میشوند. جایی که یک فیلتر با خلوص بالا ترجیح داده می شود. نمرات استاندارد بدون خاکستر حاوی عوامل تقویت کننده نیستند.
فیلترهای کمتر تشدید شده (0.01٪ خاکستر) مناسب برای تجزیه و تحلیل گرانشی معمولی و تهیه نمونه هایی برای استفاده در تجزیه و تحلیل تکنیک های ابزار هستند. نمرات خاکستر خاک حاوی مقادیر متوسطی خاکستر بین نمرات کیفی و نمکهای خام است. ( حدود 0.006٪ خاکستر). این دسته از فیلترهای بدون آسیب مخصوصا برای تکنیک هایی که به کمی تحلیل نیاز دارند مورد استفاده قرار گرفتند ، که نیاز به افزایش ظرفیت رطوبت و ظرفیت بارگیری دارند. سطح بیرونی این فیلترها، سطحی صاف از الیاف شل است که بهترمیتواند رسوبات رطوبتی را جمع آوری کند. این قبیل فیلترها از پنبه ای با کیفیت بالا و با استفاده از آبی فوق العاده خالص، اسمز معکوس و بیشتر با اسید رقیق شده برای حذف مواد آلی و غیر آلی ناخالص تولید شده اند. مقاومت شیمیایی بسیار بالایی نسبت به محلول های قوی اسید و قلیایی دارند.

 

مدل های مختلف کاغذ فیلتر | کاغذ صافی آزمایشگاهی | کاغذ فیلتر | کاغذ صافی

مدل های مختلف کاغذ فیلتر و کاغذ کروماتوگرافی سلولز

خط تولید کاغذ ما همچنین شامل کروماتوگرافی، الکتروفورز و کاغذ بلوط برای استفاده در برنامه های انتقال ژل و تکنیک های کروماتوگرافی استفاده میشود. این ورقه ها یکنواخت، صاف و سفید دارای خلوص بالا، کیفیت بالا و استانداردی با ارزش هستند. آنها در تحقیقات اسید نوکلئیک مانند جنوب، شمال و غرب، الکترولوکتیو و الکتروفورز استفاده می شوند. کروماتوگرافی، الکتروفورز و کاغذهای ضد باکتری از خلوص بالا و سلولز پنبه آلفا با 100٪ FDA، با استفاده از آب فوق العاده خالص ساخته شده و حاوی هیچ افزودنی نیستند که این می تواند باعث افزایش پس زمینه و یا سایر تداخل ها در سیستم های تشخیصی شود.
ویژگی های کلیدی:
جذب کنترل شده
جذب یکنواخت
سازگاری در سراسر کاغذ
سازگاری با مقدار زیاد
خلوص بالا، بدون اندازه و یا پرکننده
دستکاری و رطوبت عالی
بدون لکه های سخت و یا تغییرات تراکم
بدون الیاف هواپیما
برش سفارشی
بسته بندی فله
آزمایشگاه فیلتر کاغذی تامین کننده
کاغذ فیلتر کیفی پیش ساخته شده
درباره نمره های پلاستیکی از ما بپرسید. آنها اجازه می دهند که سرعت جریان سریع تر و پیچیده تر از سطح موثر جریان افزایش و ظرفیت بارگذاری به طوری که باعث کاهش زمان فیلتراسیون میشوند، افزایش یابند. حلقه های پلاستیکی در ابعاد 125 تا 500 میلی متر موجود میباشند.

مدل های مختلف کاغذ فیلتر | کاغذ صافی آزمایشگاهی | کاغذ فیلتر | کاغذ صافی

فیلتر میکروفیبر شیشه ای مدل های مختلف کاغذ فیلتر

فیلترهای میکرو فایبر شیشه ای از 100٪ شیشه بورسیلیکات خالص تولید می شوند. فیلترهای میکرو فایبر شیشه ای در بسیاری از زمینه های تجزیه و تحلیل آزمایشگاهی کاربرد گسترده ای دارند، به ویژه هنگامی که فیلتراسیون خوب و ظرفیت بارگذاری بالا مورد نیاز باشد. برنامه های کاربردی برای فیلترهای میکروفیبر شیشه ای شامل تجزیه و تحلیل زیست محیطی برای آب، فاضلاب، آزمایش خاک، آلودگی هوا و نظارت، تحقیق و فرآیند بیوشیمی و تجزیه و تحلیل گرانشی با احتراق نمونه است.

 

 

مدل های مختلف کاغذ فیلتر | کاغذ صافی آزمایشگاهی | کاغذ فیلتر | کاغذ صافیکاغذ فیلتر Buchner

ویژگی های کلیدی:
تحلیل کیفی
تجزیه و تحلیل آزمایشگاهی
100٪ بورسیلیکات خالص
سرعت جریان سریع
حفظ ذرات جامد
0.7μm – 3.1μm
ظرفیت بارگذاری بالا
مقاومت شیمیایی و حرارتی (تا 500 درجه سانتیگراد)
طول عمر طولانی
رنگ سفید درخشان که منعکس کننده بیش از 96٪ نور قابل مشاهده است.
برش سفارشی
کاغذهای فیلتر بزرگ می توانند برای هر سفارشی و به هر اندازه برش شوند. ما کاغذ فیلتر را در محافل، ورق، رول یا اشکال سفارشی ارائه می دهیم. همچنین کاغذ فیلتر برای دستگاه های مطبوعات مورد استفاده قرار میگیرند.

مدل های مختلف کاغذ فیلتر | کاغذ صافی آزمایشگاهی | کاغذ فیلتر | کاغذ صافی

اشتراک این نوشته

دیدگاه (2)

 • دکتر هناوید پاسخ

  پیشنهاد می شود پس از استفاده از گوگل ترانسلیت حداقل خود کپی کنندگان نگاهی به متن بیاندازند. کاغذ فیلتر دریاچه بزرگ آخه؟

  مهر 6, 1399 در 6:45 ق.ظ
  • ویرازیست طب پاسخ

   سپاس جناب دکتر ، ترجمه داری نقص بوده که بزودی رفع میشود. ارادتمند

   دی 23, 1399 در 7:26 ق.ظ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بازگشت به وبلاگ