درباره ما


شرکت ویرازیست طب با حفظ سرمایه های ملی وبا ارائه خدمات به کلیه سازمانها و ارگانهای دولتی وموسسات خصوصی و صنایع فعالیت خود راآغاز نموده است. این شرکت با داشتن کارشناسان حرفه ای از شرکت مانسکوی آلمان و با اتکا به کارشناسان داخلی مجرب وبا تحصیلات عالیه(دکتری وکارشناسی ارشد) در راستای رفع نیازهای مرتبط با موارد ذیل آماده همکاری و ارائه خدمات میباشد.

 • مشاوره خرید و انتخاب دستگاهها ،نصب و راه اندازی سرویس و تعمیرونگهداری دستگاه های آنالیزی ،دستگاه های آزمایشگاهی چون سانتریفیوژ و اتوکلاو و….
 • راه اندازی و تجهیز آزمایشگاههای آموزشی و تحقیقاتی وصنعتی در زمینه های معدن ،علوم پایه (شیمی و فیزیک ) سیمان،شیشه،سرامیک،لعاب،موادغذائی،کنترل کیفیت و…
 • مشاوره ،نصب و راه اندازی خطوط صنعتی،آبکاری ورنگ و….
 • مشاوره،نصب و راه اندازی سیستمهای تصفیه آب و فاضلاب صنایع،کشاورزی و…
 • آنالیز ترکیبات شیمیائی،اسانس،عصاره و…

علاوه براین،شرکت ویرازیست طب دارای واحدهای تخصصی جهت انجام امور ذیل میباشد:

 1. تعمیرات و بازسازی
 2. کالیبراسیون
 3. نصب و راه اندازی
 4. آموزش
 5. تجهیز آزمایشگاهها
 6. تامین تجهیزات (شامل:دستگاههای آزمایشگاهی ، مواد شیمیائی و میکروبی ،شیشه آلات و…)
ویرازیست طب | تجهیزات آزمایشگاهی

افزایش اهمیت تحقق وتوسعه در صنایع مختلف ( داروئی ،شیمیائی وغذائی ) حفظ محیط زیست در اولویت قرار گرفتن امر آموزش و توسعه چشمگیر در بخش پزشکی ، ضرورت ساخت و تجهیز آزمایشگاهها را با توجه به جدیدترین دانش فنی روز در بخشهای مختلف بیش از پیش به اثبات میرساند.
امروزه به دلیل تنوع در طرحهای ساخت و نوسازی ، نکات فنی بسیاری در جهت انتخاب صحیح و کارآمد سکو ها وجود دارد که کارشناسان شرکت در تصمیم گیری و اجرای پروژه ، شما را یاری میدهند ، طراحان شرکت مدلهای گوناگون با ابعاد مختلف را جهت هر آزمایشگاهی با هرعملکردی ، بسته به نوع سلیقه شما فراهم مینماید.

با تشکر
شرکت ویرازیست طب

خلاقیت
100%
نوآوری
99%
کیفیت
100%
مشتری مداری
100%